• TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
  • KAPIDA ÖDEME
  • HAVALE / EFT İLE ÖDEME

İade ve Değişim Şartları

İade&Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi ve değişimi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


İADE ve DEĞİŞİM İÇİN GEREKLİ KOŞULLAR

1. İade&Değişim'i istenen ürün,
2. İade&Değişim'i istenen ürüne ait fatura, (Size gelen 2 nüshası ile birlikte)
 
1. İADE&DEĞİŞİM'İ İSTENEN ÜRÜN

a- Kullanılmış, hasar görmüş ve ya yıkanmış ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ve ya değişimi yapılacak ürünün, kargonun teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
 
2. İADE&DEĞİŞİM'İ İSTENEN ÜRÜNÜN FATURASI

a- İade ve Değişim işlemi için ürünün faturasının mutlaka mevcut olması gerekir aksi takdirde herhangi bir işlem gerçekleştirilemez.

DİĞER ŞARTLAR ve KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA

a- Firmamıza ulaşan ürünlerin, iade ve değişim şartlarına uygun ulaştırılması durumunda değişim ise değişim işleminin gerçekleştirilmesi, iade ise ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde işleme alınacaktır. 
b- İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızla ilgilidir. Kredi kartına yapılan iadeler maksimum 7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- İade ve Değişim ürünlerini Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olduğumuz kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. 


Anlaşmalı Yurtiçi Kodu: 458173913 

Kampanyalardan haberdar olun