• TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
  • KAPIDA ÖDEME
  • HAVALE / EFT İLE ÖDEME

Güneşli Günler Yakın

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte yaşamımızda istemsiz değişiklikler oldu. Belli belirsiz sürdürmeye çalıştığımız hayatlarımız, sürekli üzerimize gelen evlerin duvarları, ardı arkası kesilmeyen felaketlerin ardından sabretmeyi öğrendik. Hayatını bizim kadar kolay idame ettiremeyen ihtiyaç sahiplerine yardım edecek gücü kendimizde aradık, bulduk, yardımlaşmanın önemini anladık derken zar zor geride bıraktığımız bir yıl oldu.
Bu kadar zorlayıcı geçen 2020 yılının son çıkışında hayatımıza renk katacak haber geldi ve Pantone 2021’in trend renklerini açıkladı. Renklerini diyoruz çünkü bu yıl Pantone uzun zaman sonra ikinci kez iki renk birden seçti.

ULTIMATE GRAY ve ILLUMINATING!

        


İşte şimdi tüm kötü, karanlık günleri geride bırakmanın zamanı geldi!
Pantone Renk Enstitüsü Direktörü Leatrice Eiseman’ın da dediği gibi ‘‘Bu bize dayanıklılık ve umut veren bir renk kombinasyonu.’’ Eminiz çünkü sarı rengin umudu, mutluluğu, hareketliliği, enerjiyi simgelemesi ve gri rengin siyahla beyazdan gelen gücü, kararlılığı, sert tavrı, dağ gibi sağlam duruşu bu yıl için aslında hepimizin ihtiyaçları arasında.

Konserler, tatiller, arkadaş buluşmaları, kınalar, nikahlar, kır düğünleri..  Yani her şeyin güzelleşeceğine inandığımız ve yaklaşan güzel günleri düşündüğümüzde bu trend renkleri kullanmayı isteyeceğimiz pek çok etkinlik içinde bulunacağız. Uzun bir aradan sonra bu etkinliklere rahatça katılabileceğimizi düşünürsek her şey düşlediğimiz gibi ilerlesin isteriz. Muhafazakar moda alanında rahat kalıplar, özgüven veren kesimler, ben buradayım diyen parçalarla buluşturacağınız sarı ve gri rengi size 2020 yılıyla birlikte geride bıraktığınız her şeyi unutturabilir.

Sarının soft hali revaçta olsa da siz hangi tonunu tercih ederseniz edin kombinlerinize uyum sağlayarak modunuzu yükseltecek ve stilinizi güçlendirecektir.
Kararlı ve güçlü bir duruşa sahip olmak istediğiniz her alanda ise gri rengi gözünüzü kırpmadan kullanarak en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Bilmenizde fayda var,
Sarı için renk önerileri: lila, mor, pembe, mavi, lacivert, turuncu, yeşil, gri, siyah, beyaz.
İddialı bir kombin elde etmek ve sarının parlaklığını öne çıkarmak isterseniz koyu renklerle,
Daha yumuşak ve eğlenceli bir kombin elde etmek isterseniz soft renklerle kombinlemelisiniz.

Gri için renk önerileri: sarı, turuncu, mavi, pembe, kırmızı, ultraviyole, gri(açık griye koyu, koyu griye açık gri), siyah, beyaz.
İddialı bir kombin elde etmek için baştan aşağı gri bir takım tercih etmeli, aksesuar hakkınızı ise siyahtan yana kullanmalısınız,
Daha canlı ve eğlenceli bir kombin elde etmek isterseniz pembenin en şeker hali olan şeker pembesini öneririz.          


    

    

Yorum Yap

Not: HTML desteklememektedir!

Kampanyalardan haberdar olun